Sokağa çıkma yasağını delen iki kardeş, polis sirenini duyunca düşe kalka kaçtı

Sokağa çıkma yasağını delen iki kardeş, polis sirenini duyunca düşe kalka kaçtı

Antalya'da sokakta patenle kayan iki çocuk, sokağa çıkma yasağını delerek apartmanın önüne indi. İki kardeşin polis aracından gelen siren sesini duyunca düşe kalka kaçmaları ise izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

09.04.2020 09:55 | Son Güncelleme: 09.04.2020 10:13

Türkiye'de koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkması yasak olan 20 yaşın altındaki iki kardeş, yasağı delerek paten sürmek için sokağa çıktı. Aile, çocuklarının paten deneyimini kameralara kaydederken o an gelen siren sesi, kahkahalara sebep oldu.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı bulunan 20 yaş altı gençler, oyunlarını evlerinin bahçesine taşıdı. Ailesi tarafından paten alınan iki genç deneme yapmak için apartmanın önüne indi. Kask ve dizliklerini takan iki genç, bina bahçesi ve sokakta deneme yapmaya başladı.

GÜLDÜREN ANLAR

Aile ise çocuklarının ilk denemelerini cep telefonu kamerasıyla kayıt etmeye başladı. Baba oğlunu, "Arif, çok yola çıkma oğlum" diyerek uyardı. "Nasıl baba sürebiliyor muyum" diyen oğluna baba, "Evet evet bayağı alıştın" diye seslendi. Baba o anları kaydederken, bir anda polis aracından gelen siren sesi gençleri korkuttu. Hızla binaya girmeye çalışan iki genç yere düştü. Sürüne sürüne binaya giren iki gencin o anları ailesini güldürdü.

Sokağa çıkma yasağını delen iki kardeş, polis sirenini duyunca düşe kalka kaçtı

Kaynak: İHA

Şu an buradasınız: Sokağa çıkma yasağını delen iki kardeş, polis sirenini duyunca düşe kalka kaçtı - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.5.2020 15:49:03. #7.14#
title