HaberTurk Gazetesi

GİT
Bugünkü HaberTurk Gazetesi
YORUMLAR

 • EZBERBOZAN:
  BAŞBAKANIN AÇIKLAMALARI, BUNDAN ÖNCEKİ AÇILIM , SAÇILIM MASASININ IMRALIDA OLDUĞUNU TEYID EDIYOR. YAZIKLAR OLSUN Kİ TÜRKİYENIN KADERINI BEBEK KATILINE EMANET ETMIŞLER. BUNCA ŞEHİT VE GAZİNIN MÜSEBBİBİ IMRALI OLDUĞUKADAR KENDILERIDE SORUMLU. ELLERINDE ŞEHİTLERIMIZIN ÖLEN YURTTAŞLARIN KANI VARDIR. ZANNETMESINLER TERÖR-LE SAVAŞILIYOR DİYE GEÇMİŞİ UNUTTURACAKLARINI, YANILIRLAR. YAPTIKLARINI ALDANMIŞIZ DİYEREK DURUMDAN SIYRILAMAZLAR. BU MILLET INŞAALLAH HESABI SORACACAKTIR.
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • ELEŞTİREN:
  MILLET NEYE KARAR VERECEĞINI BILIYORMU. BAŞKANLIKTA NASIL BIR IDARE OLACAK. YARGI YERINE ŞEYHÜLİSLAMMI KARAR VERECEK. YARGIÇ VE SAVCILARIN YERINI KADILARMI ALACAK. ŞAKA YAPMIYORUM. VATANDAŞ OLARAK NELERLE MUATTAP OLACAĞIMI BILMEK ISTIYORUM. KENDİ KADERIMIN KARARINI VERECEKSEM BU SÖYLEDIKLERIMLE BERABER DAHA BIRÇOK ŞEYİ BILMEK İSTERİM.
 • EZBERBOZAN:
  E , EVLATLIK OLACAK BİR UYGULAMA DEĞİL. DEVLET EVLATLIK VERECEĞİ AİLEYİ İNCE ELEYİP SIK DOKUMALI. KALDIKİ BİRE BIRGÖRÜŞME NETICESINDE BILE O ZAVALLI KIMSESIZLER, YADA TERKEDILMIŞLER YINEDE ŞIDDETE MARUZ KALIYOR. BUNDAN DOLAYIDIR Kİ E, EVLATLIK ONAYLANAMAZ. DAHA GEÇEN AYMI DESEM YOKSA BU AYMI DESEM ÜNVANLI BIR KENDINI BILMEZ-IN ÇOCUK PORNOSUYLA ILGILENDIĞINI FBI TÜRKIYEYE HABER VERDI. BU YÜZDEN OLMAZ OLMAMALI.
 • EZBERBOZAN:
  TRAFIKTE 4 MILYON SIGORTASIZ ARAÇ DEMEK , 4 MILYON MOBIL TEHLIKE DEMEKTIR. VARSAYALIM KAZA YAPAN SIGORTASIZ ARAÇ MADUR OLAN ARACA NE VEREBILECEK. YARALIYA NASIL BAKILACAK. ZARARI KIM KARŞILAYACAK HEPSİ SORU İŞARETİ. OYSA SİGORTASI OLNAYAN ARAÇLAR TESBIT EDİLİP TRAFİKTEN MEN EDİLMELİ. ZOR DEĞİL SİGORTALARDA POLISTE BÜTÜN VERİLER VAR. HAREKETE GEÇİLSIN.
 • EZBERBOZAN:
  AMERIKA GIBI BIR DOSTUM OLACAĞINA ONTANE DÜŞMANIM OLSUN DAHA IYI. HİÇ OLMAZSA DOST DEĞIL DÜŞMANIM OLDUĞUNU BILIRDIM.
 • ANTİ AKP:
  ADAMLARIN GÖZÜ NEDEN TÜRKİYE DE NEDEN BÖLÜP PARÇALAMA GAYRETİ İÇERİSİNDELER YERALTI KAYNAKLARI İLE BOĞAZLARI KULLANMAK İÇİN HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF VE MAKSATLARI BELLİDİR ORTALIĞI KARIŞTIRIP TOZ DUMAN ETMEK SURETİYLE BİR ŞEKİLDE KAFALARINA KOYMUŞ OLDUKLARI ŞEYİ YAPMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAKLARDIR SİYONİZM VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMELERİNİN YEGANE SEBEBİ BUDUR. . .
 • HAKKI:
  ABD BAŞKAN YARDIMCISININ SÒZLERİ GÖZLERİMİ YAŞARTTI. PKKANIN TRAJEDİ OLDUĞUNU, BU ISMI LAĞV EDEREK YERINEPYDEYİ KULLANACAKLAR. YANİ EŞEK BIZIM EŞEK AMA SEMERİ DEĞİŞECEK.
 • ANTİ AKP:
  AKP PKK IŞİD ŞEYTAN ÜÇGENİ İLAVETEN RANTİYECİ SİYONİSTLERE VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDİP YEMİN İÇMEK SURETİYLE BÜYÜK ORTADOĞU VE BÜYÜK İSRAİL PROJESİNİ HAYATA GEÇİRMEK ADINA ASIL HEDEFLERİ OLAN YERALTI KAYNAKLARINA HÜKMEDEREK BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA KENDİ HİLAFET DÜZENLERİ İLE HÜKMEDECEKLERDİR HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF AMAÇ VE GAYELERİ YERALTI KAYNAKLARINA HÜKMETMEK OLACAKTIR. . .
 • HAKKI:
  BAŞBAKAN DAVOSTA DAEŞ DEMIŞ IŞID MDAEŞ DEMEKLE BAŞKALAŞMIŞMI OLUYOR. YADA EVRIMMI GEÇIRMIŞ OLUYOR. BU İŞ DAVOSLA MAVOSLA HALOLMAZ. ALIRSIN ABDEYİ KARŞINA, YAPTIĞI PISLIKLERİ BİR BİR SURATINA ÇARPARSIN. EN SONUN-DA EĞER BASIRETLİYSEN MASAYA YUMRUĞU VURURSUN. KORKULU RÜYÂ GÖRMEKTENSE UYANIK YATMAK DAHA İYİDİR DERSİN. VE İNÖNÜNÜN LOZANDA YAPTIĞI GIBI SILAHI ÇIKARIP MASANIN ÜSTÜNE KOYARSIN.
  DOST: o zama n cok calisip kendi silahini üreteceksin . aselsanda müendisler neden öldü arastiracaksin. intaharmis bende yedim
 • ANTİ AKP:
  DÜNYANIN NERESİNDE TÜRBELER ŞEHİRLER İLLER İLÇELER TAŞINIR ÇOK MERAK EDİYORUM AKIL ALIR GİBİ DEĞİL İNSAN DÜŞÜNDÜKÇE AKLINI OYNATASI GELİYOR BUNLARIN KABİNESİNİ KÜÇÜKKEN YA DELİ ÖPMÜŞ YADA BUNLAR KÜÇÜKKEN ATEŞLİ HASTALIK HAVALE GİBİ BİR ŞEY GEÇİRMİŞ GİBİLER AKLI BAŞINDA BİR DÜŞÜNCE YAPISI BÖYLE BİR TUTUM VE DURUMA MÜSAADE ETMEZ İKTİDAR PARTİSİ SAYESİNDE TÜRKİYE NİN DÖRT BİR YANINDA İKAMET EDEN HALKIMIZI PARANOYA ETTİLER ŞİZOFREN ETTİLER KISACASI HASTA ETTİLER KANLI GİRDABIN İÇERİSİNE SOKTULAR. . .
 • ANTİ AKP:
  13 YILDAN BERİDİR MEMLEKETİN TEPESİNE YILAN GİBİ ÇÖREKLENİP BAYKUŞ GİBİ TÜNEMEK SURETİYLE MEMLEKETİN DÖRT BİR YANINI CENAZE EVİNE ÇEVİREN SİYASİ İKTİDAR TÜRKİYE Yİ ORTADOĞU BATAKLIĞINA ÇEKEREK İÇERİSİNDEN ÇIKILMASI ÇOK ZOR OLAN KANLI BİR GİRDABIN İÇERİSİNE SÜRÜKLEMİŞTİR ACİLEN DURDURULMASI GEREĞİ HASIL OLMUŞTUR İLAVETEN YERALTI KAYNAKLARINI YÖNETMEK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMEKTEDİRLER ÖNCELİKLE BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA TÜRKİYE YE KENDİ HİLAFETLERİ İLE HÜKMEDECEKLERDİR. . .
 • ELEŞTİREN:
  OTEL KÖŞELERINDE KURULAN PARTİYE, KOSKOCA CHPEYİ YEM YAPTINIZ YA, YATACAK YERİNİZ YOK.
 • EZBERBOZAN:
  BAĞDAT CADDESİ SONRADAN GÖRMELERİN ARABAKARININ YARIŞ PISTİ OLMUŞ . EZEREK ADAM ÖLDÜRMEK YARALAMAK RUTİNLEŞMİŞ. INSANIN NEREDE BU DEVLET NEREDE KANUN KOYANLAR DİYESİ GELİYOR. TÜRKİYEDE SONRADAN GÖRMELE-RE SUÇ İŞLEME SERBESTLİĞİ VARDA BİZ SADE VATANDAŞLAR BUNU BİLMİYORMUYUZ!!!?????????
 • DOKUZKÖYLÜ:
  İŞLERİ BU DURUMA AÇILIM, VEYA DEMOKRATIK ÇÖZÜM, POLITIKALARI GETIRSIN. SONRA BIRŞEY OLMAMIŞ PIŞKINLIĞIYLEBAŞKALARINI SUÇLAMA GİRİŞİMLERİ HOŞ OLMUYOR.
 • BALİKCİ:
  Yav su göçmenenler niye suudi arabistan, Kuveyte, irana değilde avrupaya gidiyorlar. . ?
 • ALI:
  DEASI yöneten ve bunun üzerinden bölge ülkelerini kaotik konuma getiren ülkeler, PKK, ya da ayni taktik ve yöntemle Türkiyeye musallak ediyorlar. DEAS ile PKK ayni kulvarda ve ayni ülkelerin emrinde taseron olark sahada kullanilmaktadir. DEAS, islam ismiyle PK ise Kürtcü giygirilmis elbiseyle kullanilmaktadir. IKI örgütü kullanlarin gercekte hedefi Türkiyedir. Bu ikisi bölgemize Türkiyeyi ditayn etmek icin habire yeni tektiklerle bu iki taseron örgütü sahada tuitulmaktadir.
 • DOKUZKÖYLÜ:
  MILLETIN KAFASINDA ACABA DEDIRTMEK ICINMI BAZILARINIZ DAEŞ OLAYA DOĞRU BAKMAK ISTEYENLERDE ÌŞÌD DIYOR. KARAR VERIN DAEŞMİ, İŞİDMİ. İSTENMESİ HALINDE NE YÜZ İŞİD''LISI. GARANTİ ALAYI MEYDANA ÇIKAR. DEDIM YA İSTENIRSE.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.