HaberTurk Gazetesi

GİT
Bugünkü HaberTurk Gazetesi
YORUMLAR

 • ÜSKÜDARLI:
  habertürk hani hemşerim bir tane ne işçi emekli haberi yok hangi halka bilgi satıyorsunuz
 • FUAT:
  Laf mı yani bu karikatür, rol model olacak bir kişinin etkinliklere katılıp mesaj vermesi bu kadar mı komik? Kaç tane var onlardan üklede. . . ?
 • GÖZÜN AYDIN ''YENİ TÜRKİYE'':
  “Sözleşmeli memur, sözleşmeli işçi, sözleşmeli asker” derken şimdi halkın oyu ile değil, ''temayül yoklaması''yla seçilmiş, düşük profilli “sözleşmeli başbakan”ımız olacak.
 • İŞTE ''YENİ TÜRKİYE'':
  Bazıları için ''bu kan, bu gözyaşı hiç dinmemeli'' ki onların; hırsızlık, yolsuzluk, yağma, talan ve ihanetleri konuşulmasın.
 • KİMLER KANDAN BESLENİYOR?:
  HDP‘yi meclisten atmak isteyenlerin Öcalan hakkında tek kelime olumsuz söz ettiklerini duydunuz mu? Duyamazsınız: Zira “barış süreci” adı altında teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenlerle Öcalan''ı baş tacı edenler aynı kişiler.
 • BU NE SEVGİ AH!:
  Yüzde elli oy alan bir başbakanın halkın iradesi ile değil de darbeyle ve aşağılanarak indirilmesine sesini çıkarmayan çevrelerin bu Bahçeli aşkı nereden kaynaklanıyor acaba!?
 • ELEŞTİREN:
  MHPEDE MUHALIFLER BAHÇELİ TARAFTARLARINCA DEĞİLDE, AZ BIR BAHÇELİ TARAFTARA AKPENIN BINDIRILMİŞ KITALARIDESTEK ÇIKTI. BÖYLECE BİRÇOK ÜLKÜCÜ KONGREYE KARŞIYMIŞ GIBI HAVA YARATILDI. OYSA HAKIKATTE ÖYLE BIR DURUMYOKTU ORTALIKTA. ORTALIKTA DÖNEN IKTIDARIN DOLAPÇILARINDAN , MHPENIN MUHALIFLERINDEN BAŞKASI YOK GIBIYDİBIR SIYASI PARTININ BIR DIGERININ KONGRESINI ENGELLEMESİ AYIPTIR. HATTA AYIPTAN DA ÖTE REZILLIĞIN DANİSKASIDIR.
 • VATANDAŞ:
  SAYIN BAHÇELİ SENDE AYNI RAHMETLİ ECEVİT GİBİ ALTINDA BEZLE DOLAŞACAN NE SIKINTIN VARDA KOLTUGU BIRAKMIYORTSUN AL KOLTUGU EVİNE GİT
 • BAHÇELİ ARTIK BOP''UN DA İŞİNE YARAMAZ:
  Bahçeli''nin BOP''un, dolayısıyla da sarayın bastonu olduğu deşifre oldu ya; onu kullanmak BOP eşbaşkanına oy kaybettireceği için, artık onların da işine yaramaz.
 • ELEŞTİREN:
  ALLAHA ŞÜKÜR !TEK DERDIMIZ PARTILI CB VEYA BAŞKANLIK. !!!!!!!!! ORTALIK GÜLLÜK GÜLİSTANLIK.
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • SEN BU VATAN İÇİN NE YAPIYORSUN?.:
  “İki ağaç” devrilmesin diye sekiz can veren gezi eylemcisine kem söz söyleyen haddini bilmez: Senin oylarınla şehirlere, hendeklere yerleştirilen PKK’lılar her gün onlarca vatan evladını şehit ediyor, ülke kan revan içinde ve bölünmüş durumda. Sen bu vatan için ne yapıyorsun?. .
 • SARAY MEDYASI:
  Halkın yüzde elli oyu ile seçilen başbakanın saray darbesi ile devrilmesine “darbe” diyemeyenler, kasetle getirdikleri kendi has adamları Kılıçtaroğlu ile Bahçeli’yi dile dolayarak ülkemizi çektikleri bataklığı, kanı, gözyaşını örtmeye çalışıyorlar.
 • ELEŞTİREN:
  HAINLER SADECE DIYARBAKIR MARDIN VAN YÜKSEKOVADA YOK HAINLER ANKARANIN GÖBEĞINDE MECLIS İÇİNDE BULUNUYOR. İSTİSNASIZ HER PARTIYLE HAINLIĞİ ANARSAK HAKSIZLIK YAPMIŞ OLMAYIZ.
 • İPE SAPA GELMEZ ARZULAR:
  Her gün beş on şehit, şehirlere bombalar yağıyor, yakılıp yıkılıyor, Güneydoğu’da okullar tümden kapalı, hayat durmuş, ülke kan gölü ve fiilen bölünmüş ama kimin umurunda?Muktedirin bitmez tükenmez, ipe sapa gelmez arzuları ile oyalanıyoruz.
 • ELEŞTİREN:
  KIBRISTA KARMA ORDU ÖNERİSİNİ ELİMİZİN TERSİYLE ITIP. BÖYLE BİRŞEYİ KABUL ETMEMİZ DEMEK 1974 KIBRIS ÇIKARMASINA HAKARETTİR. AVRUPA VE ABDENIN OYUNU BU. NEDEN KARMA ORDU. BEN AKLIMIN ERDİĞINCE SÖYLİYEYİM. YUNAN VE İSRAIL KIBRISTA PETROL VE DOĞALGAZ ÇIKARMAYA BAŞLADI. ( YEMEYENİN MALINI YERLER ) ABD BUNUN EMNIYETİNİ SAĞLAYACAK KARMA ORDU FIKRINI ORTAYA ATTI. KISACA O BÖLGEYİ EMNIYETE ALIP ORTADOĞUDA VE AVRUPADAKİ ÜSLERININ YAKIT İHTİYACINI KARŞILAYACAK. TÜRKİYE OYUN DIŞI BIRAKILDI.
 • ELEŞTİREN:
  PRATIK BILGELIK DENIYORDA. KIM ANLIYOR. ? ŞAHIS TUTURMUŞ BAŞKANLIKTA BAŞKANLIK DİYE. MADEM BILGESINIZ GIDINDE BUNU O GITMEK ISTEMEYENLERE SÖYLEYİN. ŞAHIS KAZIK ÇAKMAYA KARAR VERMİŞ SEN NEYİN KRITIĞİNİYAPIYORSUN. ONU SIZLER BU HALE GETİRDİNİZ. HALA ŞİŞİRMEKLE MEŞGULSUNUZ.
 • POLYAKOV:
  BAK SEN ŞU KONUŞAN UZUN ADAMA ''BATI BİZİ YANLIZ BIRAKMIŞ MIŞ. . ''. . SENİN KAVGA ETTMEDİĞİN ÜLKE VEYA KURUM KALDIMI? HERKES İLE KANGALISIN. HERKESE HER KESİME SALDIRIYORSUN. DAHA KENDİ BAŞBAKANIN İLE BİRLİKTE ÇALIŞMAYI BECEREMEDİN. . SENA ANCAK BU ÜLKEDEKİ YÜZDE ELLİ KÜSÜRLÜK KURU KALABALIK BİAT EDER. . BİR TEK İSRAİL İLE ARAN İYİ. . DAHA ÇOOK YANLIZ KALACAKSIN
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.