Adam, Dünya ve Türkiye Gündemini Tartışacak

Adam, Dünya ve Türkiye Gündemini Tartışacak

Ankara Düşünce ve Araştırma Merkezi (Adam), Amasya'da Halka Açık Olarak '21. Yüzyılda Dünya ve Türkiye Gündemi' Konulu Bir Panel Düzenleyecek.

Adam, Dünya ve Türkiye Gündemini Tartışacak

Ankara Düşünce ve Araştırma Merkezi (ADAM), Amasya'da halka açık olarak '21. Yüzyılda Dünya ve Türkiye Gündemi' konulu bir panel düzenleyecek.

Amasya Belediye Başkanı İsmet Özarslan, ADAM tarafından 26 Nisan tarihinde Amasya'da halka açık bir panel düzenleneceğini, panelde Prof. Dr. Ramazan Gözen, Prof. Dr. Mustafa Acar, Doç. Dr. Mehmet Bulut, Doç. Dr. Mehmet Yülek ve Doç. Dr. Mustafa Çufalı tarafından '21. Yüzyılda Dünya ve Türkiye Gündemi' konulu birer sunum yapılacağını söyledi.

ADAM yönetimine, daha önceden bir toplantılarını Amasya'da yapmaları için teklifte bulunduklarını ifade eden Başkan İsmet Özarslan, 26 Nisan tarihinde yapılacak panele Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Doç. Dr. Turan Erol, Ankara Düşünce Araştırma Merkezi Başkanı Doç. Dr. Mehmet Bulut, Prof. Dr. Ramazan Gözen, Prof. Dr. Mustafa Acar, Doç. Dr. Murat Yülek, Doç. Dr. Mustafa Çufalı, Doç. Dr. Kudret Bülbül, Doç. Dr. Bülent Keni, Doç Murat Arı, TÜİK Daire Başkanı Ferhat Aslaner ve Merkez Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nurhan Aslaner'in katılacağı açıkladı. Özarslan, katılımcıların pazar günü kent gezisi yaptıktan sonra şehirden ayrılacağını sözlerine ekledi.

(DY-SA) 24.04.2008 18:15 TSİ